Omni PCX Office - HLAS

Alcatel omnipcx office je modulární kompaktní řešení telekomunikací. Systém je navržen tak, aby na začátku byl malý a ekonomicky nenáročný a postupně se rozrůstal společně s rozvojem Vaší firmy.


Základní vybavení systému > 2 uvítací hlásky
> hlasový záznamník (voicemail) pro libovolné pobočky
> 2 vstupní kanály pro hlasové služby
> integrovaný hlasový průvodce pro nastavení telefonů
S telefony DECT už nikdy nezmeškáte žádné volání.

Mobilita při telefonování už dnes představuje nepostradatelnou součást komunikace. Ve zvýšené míře to platí právě pro podniky, které potřebují zvýšit produktivitu svých zaměstnanců a současně kvalitu nabízených služeb. Bezdrátové telefony Alcatel Mobile Reflexes nabízejí přístup ke všem službám a funkcím systému Alcatel. Pro snadnější a příjemnější používání jsou nové telefony konstruované s vysokým důrazem na ergonomii, vybaveny velkým displejem, hlasitým reproduktorem a konektorem pro připojení náhlavní soupravy.
PIMphony

PIMphony je aplikace spojující funkce PC a telefonu. Poskytuje komplexní služby a funkce včetně historie volání, hlasové schránky a monitorováníhovoů. Softwarové nástroje se na obrazovce zobrazují trvale, nezávisle na ostatních spuštěných aplikacích. Spolupráce PIMphony s podnikovými databázemi kontaktů (MS Outlook, Lotus Notes) navíc umožňuje poskytování vysoce personalizovaných služeb. PIMphony zlepšuje kvalitu komunikace se zákazníky a obchodními partnery, zvyšuje pracovní produktivitu zaměstnanců a týmů a optimalizuje využití investic vložených do Alcatel OmniPCX Office doplněním nových možností při používání hlasových služeb.
IP telefonie a Voice over IP (VoIP)

Společný přenos dat a hlasová komunikace v jediné síti přináší celou řadu výhod. Dochází ke snížení nákladů na běžné hlasové služby. Možnost připojit PC i telefony uživatelů k jediné síti se projeví zjednodušením rozvodů. Optimálním prostředkem pro hlasovou komunikaci s IP protokolem jsou nové IP telefony Alcatel , plně kompatibilní s digitálními telefony Alcatel. V jediné síti je tak možné využívat současně IP i digitální telefony, a to se stejným rozsahem nabízených služeb.